Babka Płesznik Ziarno Zobacz większe

Babka Płesznik Ziarno

Nowy produkt

18,30 zł brutto

Więcej informacji

WITAMY W NASZYM SKLEPIE MINERAŁY-ZIEMI

Chcemy zaoferować Państwu

BABKA PŁESZNIK POLSKIE ZIARNO

Postać: ziarno 

Składniki: 100% ziarna Babki Płesznik  (Plantago Psyllium L.)

Kraj pochodzenia: Polska

Dystrybutor: Grupa MTS

Przechowywanie: Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci, w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu.

Informacja o alergenach: Produkt może zawierać śladowe ilości orzechów  (w tym orzechów arachidowych), gorczycy, glutenu, sezamu i soi

Nasz organizm dziennie potrzebuje do 40 g błonnika. Ważne, aby był to błonnik naturalny, najlepiej nie zbożowy, a już na pewno nie syntetyczny. Wysoka zawartość naturalnego błonnika znajduje się w roślinie pochodzącej z basenu Morza Śródziemnego (uprawianej również w Polsce) zwanej Babką Płesznik. Babka płesznik to roślina, która ma podobne właściwości do siemienia lnianego. Po zanurzeniu w wodzie nasiona wytwarzają charakterystyczny kleik będący skutecznym środkiem na problemy trawienne. 

Popularność babki płesznik to zasługa składu - w 100 g nasion znajduje się aż 68 g błonnika pokarmowego. W swoim składzie zawiera również duże ilości białka, steroli oraz aukubinę, która występuje również w liściach babki lancetowatej. 

Produkt wpisany na listę suplementów diety. Nie należy przekraczać jego zalecanej porcji do spożycia w ciągu doby, ani stosować w przypadku uczulenia na ktokolwiek z jego składników. Produkt należy przechowywać w miejscu suchym i niedostępnym dla małych dzieci. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut zróżnicowanej diety.

SPOSÓB UŻYCIA:

  • Do szklanki z wodą wsypać 2 łyżki (10g) produktu, zamieszać i wypić.

  • Można stosować dwa razy dziennie.

  • Do bezpośredniego spożycia dla wszystkich grup konsumentów z wyjątkiem cierpiących na nietolerancję produktu, kobiet w ciąży, kobiet karmiących, dzieci poniżej 6 roku życia.

Jest to produkt o wysokich parametrach czystości, coraz częściej doceniany w ekologicznym stylu życia.

Zdrowy styl życia to dbałość o nasze otoczenie, nasze ciała i samopoczucie.

Opinia

No customer reviews for the moment.

Write a review

Babka Płesznik Ziarno

Babka Płesznik Ziarno