Ostatnio przeglądane

Najczęściej kupowane

Aliness Forte 4000 Zobacz większe

ALINESS WITAMINA D3 4000

Nowy produkt

29,90 zł brutto

Więcej informacji

Witamy serdecznie w Naszym sklepie Minerały-Ziemi

Chcemy zaoferować Państwu:

ALINESS WITAMINA D3 400j.m. 120 KAPSUŁEK

Dane:

Postać: 120 kapsułek

Skład: oliwa z oliwek; żelatyna wołowa, substancja utrzymująca wilgoć (glicerol), woda, witamina D z lanoliny (cholekalcyferol)

Producent/dystrybutor: Medicaline

Ogólne informacje:

Witamina D firmy Aliness pochodzi z naturalnej lanoliny owczej, która jest wykorzystywana do uzyskania 7-Dehydrocholesterolu – organicznej pochodnej cholesterolu. Jest to zatem najbardziej naturalna witamina D dostępna na rynku.

Witamina D3 FORTE 4000 j.m. 120 kapsułek

Żywność specjalnego przeznaczenia medycznego dla osób dorosłych

NAJWYŻSZA Z DOSTĘPNYCH DAWEK WITAMINY D

Zastosowanie:

Zastosowanie: do postępowania dietetycznego u osób otyłych, z niedoborem witaminy D, w tym osób starszych w okresie wrzesień-kwiecień.

ZALECANE PRZYJMOWANIE:

o ile lekarz nie zaleci inaczej: 1 kapsułka jeden raz dziennie w trakcie posiłku. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

Substancja czynna: Zawartość w 1 kapsułce %RWS
Witamina D   400j.m. ( 100µg) 2000% RWS

Pozostałe informacje:

Najlepiej spożyć przed końcem: data na boku opakowania. Nie należy stosować po upływie terminu ważności podanego na opakowaniu.

PRZECHOWYWANIE: Przechowywanie: Przechowywać w temperaturze pokojowej w suchym miejscu, szczelnie zamkniętym, w sposób niedostępny dla małych dzieci. Chronić przed wilgocią i dostępem powietrza.

OSTRZEŻENIA: Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Zaleca się stosowanie zrównoważonej i zróżnicowanej diety i zdrowego trybu życia.

Produkt musi być używany pod nadzorem lekarza. Produkt nie jest odpowiedni do stosowania, jako jedyne źródło pożywienia. Produkt dla osób otyłuch z niedoborem witaminy D, w tym osób starszych w okresie wrzesień-kwiecień.

Produkt nie jest przeznaczony do stosowania pozajelitowego.

Opinia

Brak recenzji użytkowników.

Write a review

ALINESS WITAMINA D3 4000

ALINESS WITAMINA D3 4000

Produkty powiązane

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: