Ostatnio przeglądane

Najczęściej kupowane

Pakiet Układ nerwowy DuoLife Zobacz większe

Unikalny Pakiet DuoLife Układ Hormonalny

Nowy produkt

860,00 zł brutto

Więcej informacji

Witamy serdecznie w Naszym sklepie Minerały-Ziemi

Chcemy zaoferować Państwu:

Pakiet produktów DUOLIFE UKŁAD HORMONALNY

Dane:

Produkt sprzedawany jako zestaw. Poszczególne części pakietu można także nabyć oddzielnie w naszym sklepie.

Postać: kapsułki oraz płyn

Pakiet zawiera:

1szt - Vita C (750 ml),

1szt - ProStik (60 kapsułek),

1szt - ProRelaxin (60 kapsułek),

1szt - Chlorofil (750 ml),

1szt - DuoLife Dzień i Noc (Dzień 750 ml + Noc 750 ml),

1szt - RegenOil LiquidGold (250 ml)

Producent/dystrybutor: DuoLife S.A.

Ogólne informacje:

Układ hormonalny nazywany również dokrewnym, odpowiada za utrzymanie wewnętrznej równowagi organizmu – homeostazy. W jego skład wchodzą gruczoły rozmieszczone w różnych częściach ciała, odpowiedzialne za produkowanie i wydzielanie hormonów warunkujących prawidłowe funkcjonowanie poszczególnych narządów, jak i całego organizmu. Zaburzenia układu hormonalnego wpływają na utratę homeostazy, co sprzyja rozwojowi szeregu chorób. Aby wspomóc prawidłową pracę i przebieg procesów zachodzących w układzie dokrewnym, niezbędne jest dostarczanie substancji wspomagających regulację wydzielania hormonów. Takie efekty może zapewnić suplementacja wybranymi produktami DuoLife, wchodzącymi w skład Pakietu Układ hormonalny.

Hormony wpływają praktycznie na wszystkie procesy fizjologiczne, działając niczym chemiczne sygnały, które są odpowiedzialne za przekazywanie informacji. Organizm ludzki wytwarza około 70 hormonów wykazujących zdolność do sygnalizowania stanu zapalnego, rozmnażania, głodu, sytości, poziomu energii i prawie każdej innej funkcji potrzebnej do przetrwania.

Główne przyczyny zaburzeń hormonalnych:

1. Zakłócenie naturalnego biorytmu w wyniku złego jakościowo odpoczynku. Zbyt długi czas spędzany z komputerami, telefonami komórkowymi, telewizorami i innymi formami pól elektromagnetycznych, co wpływa na spadek poziomu progesteronu.

2. Spożywanie produktów poddawanych działaniu hormonów , na przykład nabiał pochodzący od krów, którym wstrzykiwano substancje pobudzające produkcję mleka (praktyka legalna w USA, ale zakazana w Wielkiej Brytanii, Europie i Kanadzie). Ma to wpływ na równowagę hormonów płciowych w organizmie.

3. Nadmierne spożycie alkoholu obciążające wątrobę. Dochodzi do pogorszonej zdolności do rozkładu i bezpiecznego przetwarzania hormonów, głównie estrogenu i testosteronu.

4. Leki na receptę – np. doustne środki antykoncepcyjne oraz hormonalna terapia zastępcza (HTZ) – mogą bezpośrednio wpływać na produkcję hormonów.

5. Inne farmaceutyki wpływające na hormony występujące we krwi, które powodują hamowanie zdolności wątroby do ich rozkładu.

6. Skażenie wód gruntowych pigułkami antykoncepcyjnymi, preparatami stosowanymi w ramach hormonalnej terapii zastępczej oraz innymi lekami na receptę.

7. Niedobory składników odżywczych , przede wszystkim witaminy B6 i magnezu, które uczestniczą w metabolizowaniu estrogenu i innych hormonów w wątrobie.

8. Nadmierna podaż kalorii powodująca nadwyżkę tłuszczu w organizmie, co skutkuje m.in. przekształcaniem różnych steroidów w estrogeny.

Substancje chemiczne zwane ksenobiotykami lub ksenoestrogenami znajdujące się w tworzywach sztucznych, pestycydach, dodatkach do żywności i wielu powszechnych artykułach gospodarstwa mogą mieć znaczenie dla zmieniającego się poziomu hormonów. Niektóre z nich sprzyjają uwalnianiu cytokin prozapalnych, takich jak czynnik martwicy guza (ang. tumor necrosis factor, TNF-α).

Hormony wydzielane przez tarczycę (tyroksyna, kalcytonina i trójjodotyronina) wpływają na urodę i dobre samopoczucie. Tyroksyna ma znaczenie dla skóry, bo wpływa na jej odżywianie przez wpływ na wytwarzanie podskórnej tkanki tłuszczowej. Tyroksyna reguluje pracę gruczołów łojowych, pozostawiając skórę napiętą, jędrną, dodatkowo nadając jedwabistego połysku włosom. Kalcytonina hamuje ucieczkę wapnia z kości. Trójjodotyronina przyśpiesza przemianę materii, co pozwala zachować zgrabną sylwetkę. Nieprawidłowo pracująca tarczyca powoduje bezsenność, nadmierną potliwość, kołatanie serca. Niedoczynność tarczycy objawia się zmęczeniem, nadwrażliwością na zimno, łamliwością włosów. Aby temu zapobiec, warto pamiętać o prawidłowej suplementacji, która wspomoże pracę układu endokrynnego.

Zastosowanie:

Zegar biologiczny UKŁAD HORMONALNY :

8:00 – 25 ml DuoLife Dzień przed posiłkiem

8:30 – 1 kapsułka ProRelaxin Medical Formula oraz 25 ml Vita C

10:00 – 20 ml Chlorofil DuoLife + 2 kapsułki ProStik Medical Formula

14:00 – 5 ml RegenOil Liquid Gold +1 kapsułka ProRelaxin Medical Formula

19:00 – 25 ml DuoLife Noc przed posiłkiem*

*Produkt należy zastosować przed spożyciem ostatniego posiłku. Godzina podana orientacyjnie.

** Rekomendowany czas suplementacji: 3 miesiące

*** Jeden pakiet przy regularnym stosowaniu wystarcza na około 1 miesiąc, dla jednej osoby dorosłej.

Pozostałe informacje:

Najlepiej spożyć przed końcem: data na boku opakowania. Nie należy stosować po upływie terminu ważności podanego na opakowaniu.

PRZECHOWYWANIE: Przechowywać w temperaturze pokojowej, w sposób niedostępny dla małych dzieci.  Data minimalnej trwałości i numer partii produkcyjnej znajduje się wewnątrz opakowania, na etykiecie produktu.

OSTRZEŻENIA: Przeciwskazaniem jest nadwrażliwość na którykolwiek ze składników produktu.Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.Preparatu nie należy stosować w okresie ciąży i karmienia piersią. Zrównoważony sposób odżywania i zdrowy tryb życia są istotne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu.Nadwrażliwość na którykolwiek ze składników produktu.

JEŚLI CHCESZ SUPLEMENTOWAĆ SIĘ BEZPŁATNIE PRODUKTAMI DUOLIFE:

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI TELEFONICZNIE LUB MAILOWO

Opinia

Brak recenzji użytkowników.

Write a review

Unikalny Pakiet DuoLife Układ Hormonalny

Unikalny Pakiet DuoLife Układ Hormonalny

Produkty powiązane