Ostatnio przeglądane

Najczęściej kupowane

Pakiet Uroda DuoLife Zobacz większe

Unikalny Pakiet DuoLife Uroda

Nowy produkt

990,00 zł brutto

Więcej informacji

Witamy serdecznie w Naszym sklepie Minerały-Ziemi

Chcemy zaoferować Państwu:

Pakiet produktów DUOLIFE URODA

Dane:

Produkt sprzedawany jako zestaw. Poszczególne części pakietu można także nabyć oddzielnie w naszym sklepie.

Postać: kapsułki oraz płyn

Pakiet zawiera:

1szt - Collagen (750 ml),

1szt - Aloes (750 ml),

1szt - ProDeacid (60 kapsułek),

1szt - Chlorofil (750 ml),

1szt - VitaC (750 ml),

1szt - DuoLife Dzień i Noc (Dzień 750 ml + Noc 750 ml),

1szt - RegenOil LiquidGold (250 ml)

Producent/dystrybutor: DuoLife S.A.

Ogólne informacje:

Zachowanie piękna i młodości już w starożytności stanowiło podstawę wielu rozważań badaczy i naukowców. Dawne badania stały się bazą wyjściową, która idzie w parze z dzisiejszą tezą, że wygląd w dużej mierze zależny jest od codziennej diety. Braki witaminowe i jadłospis ubogi w mikroelementy szybko znajdują odzwierciedlenie w pogarszającym się wyglądzie zewnętrznym. Ostatnie lata przyniosły szerokie zainteresowanie tematem starzenia skóry oraz metodami jego zapobiegania. Uwaga badaczy została skierowana na termin starzenia biologicznego, który oznacza, że wraz z upływem czasu zmniejsza się zdolność organizmu do odpowiedzi na stres środowiskowy. Tym samym dochodzi do utraty wewnętrznej równowagi ustroju, a efektem są łamliwe i suche włosy, większa kruchość paznokci oraz szarzenie skóry. Organizm potrzebuje uzupełnienia od wewnątrz o niezbędne witaminy i mikroelementy. Potrzebę tę są w stanie zaspokoić właściwie dobrane produkty DuoLife, które w Pakiecie Uroda, działają niczym nutrikosmetyk – usprawniają funkcjonowanie organizmu, sprzyjają poprawie kondycji włosów, skóry i paznokci.

Nasza dieta ma ogromny wpływ na to, jak wyglądamy. Jeśli nie znajdują się w niej witaminy i mikroelementy, wygląd z czasem zaczyna się widocznie pogarszać. Proces starzenia się skóry związany jest ze zmniejszającą się zdolnością do produkcji fibroblastów. Nie można go zatrzymać, ponieważ jest naturalnym procesem zachodzącym wraz z upływem wieku. Fibroblasty, czyli komórki odpowiedzialne za produkcję kluczowych dla młodego wyglądu skóry substancji – kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego, produkowane są w coraz mniejszej ilości. Zmniejsza się również ich zdolności stymulowania do produkcji. Zanikają funkcje metaboliczne i replikacji, a proces odnowy komórek przebiega znacznie gorzej. Na skórze pojawiają się widoczne zmarszczki. Staje się ona coraz mniej jędrna i przesuszona, a to za sprawą utraty elastyczności i rozciągliwości włókien kolagenowych i elastynowych. Nie bez znaczenia pozostaje zmniejszająca się ilość kwasu hialuronowego.

Wraz z upływem czasu dochodzi do starzenia biologicznego, czyli zmniejszenia zdolności organizmu do odpowiedzi na stres środowiskowy. Efektem jest utrata równowagi wewnętrznej ustroju. Włosy stają się bardziej łamliwe, przesuszone, paznokcie kruche, a skóra szarzeje. Niedobory witamin i mikroelementów powodują, że tylko zewnętrzna pielęgnacja nie jest w stanie przynieść oczekiwanych efektów. Decydując się na zastosowanie dostępnych produktów DuoLife, działających niczym nutrikosmetyk od wewnątrz organizmu, można zadbać o włosy, skórę i paznokcie, ciału nadając lepszego wyglądu, ale i poprawiając jego funkcjonowanie.

Zastosowanie:

Zegar biologiczny URODA:

8:00 – 25 ml DuoLife Dzień przed posiłkiem

8:30 – 2 kapsułki ProDeacid Medical Formula oraz 25 ml Collagen DuoLife

10:00 – 25 ml Aloes DuoLife + 25 ml Vita C

14:00 – 5 ml RegenOil Liquid Gold + 20 ml Chlorofil DuoLife

19:00 – 25 ml DuoLife Noc przed posiłkiem*

*Produkt należy zastosować przed spożyciem ostatniego posiłku. Godzina podana orientacyjnie.

** Rekomendowany czas suplementacji: 3 miesiące

*** Jeden pakiet przy regularnym stosowaniu wystarcza na około 1 miesiąc, dla jednej osoby dorosłej.

Pozostałe informacje:

Najlepiej spożyć przed końcem: data na boku opakowania. Nie należy stosować po upływie terminu ważności podanego na opakowaniu.

PRZECHOWYWANIE: Przechowywać w temperaturze pokojowej, w sposób niedostępny dla małych dzieci.  Data minimalnej trwałości i numer partii produkcyjnej znajduje się wewnątrz opakowania, na etykiecie produktu.

OSTRZEŻENIA: Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Preparatu nie należy stosować w okresie ciąży i karmienia piersią.

JEŚLI CHCESZ SUPLEMENTOWAĆ SIĘ BEZPŁATNIE PRODUKTAMI DUOLIFE:

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI TELEFONICZNIE LUB MAILOWO

Opinia

Brak recenzji użytkowników.

Write a review

Unikalny Pakiet DuoLife Uroda

Unikalny Pakiet DuoLife Uroda

Produkty powiązane