Ostatnio przeglądane

Najczęściej kupowane

ProCardiol DuoLife

Nowy produkt

87,90 zł brutto

Więcej informacji

Witamy serdecznie w Naszym sklepie Minerały-Ziemi

Chcemy zaoferować Państwu:

ProCardiol DuoLife SERIA MEDICAL FORMULA

Dane:

Postać: kapsułki 60 sztuk

Skład:Ekstrakt z owoców głogu 10:1 (Crataegus oxycantha L.), Ekstrakt z kwiatów hibiskusa 5:1 (Hibiskus Sabdariffa Linn), Ekstrakt ze skórki czerwonego winogrona 5:1 (Vitis vininfera L.), Ekstrakt z owoców granatu 10:1 (Punica granatum L.), Ekstrakt z owoców aronii (Aronia Arbutifolia), ProCardiol® (zastrzeżona formuła ekstraktu z oliwek stand. na polifenole), Ekstrakt z ziela serdecznika 5:1 (Leonorus cardiaca), Ekstrakt z tarczycy bajkalskiej 5:1 (Scutellaria baicalensis georgi), skrobia kukurydziana niemodyfikowana (substancja wypełniająca), dwutlenek krzemu (substancja przeciwzbrylająca), składniki kapsułki (żelatyna - składnik otoczki).

Zawartość składników w porcji dziennej produktu (odpowiednio w jednej i dwóch kapsułkach produktu):

  • Ekstrakt z owoców głogu: 80 mg / 160 mg
  • Ekstrakt z owoców granatu: 50 mg / 100 mg
  • ProCardiol® (zastrzeżona formuła): 30 mg / 60 mg
  • Ekstrakt ze skórki czerwonego winogrona: 60 mg / 120 mg
  • Ekstrakt z owoców aronii: 30 mg / 60 mg
  • Ekstrakt z tarczycy bajkalskiej: 20 mg / 40 mg
  • Ekstrakt z ziela serdecznika: 20 mg / 40 mg
  • Ekstrakt z kwiatów hibiskusa: 60mg / 120 mg
  • Ekstrakt z owoców głogu: 80mg / 160 mg

Producent/dystrybutor: DuoLife S.A.

Ogólne informacje:

Suplement diety ProCardiol® to bogate źródło naturalnych substancji wykazujących działanie ochronne na cały układ krążenia. Wspomagając pracę serca oraz chroniąc naczynia krwionośne, a także regulując poziom cholesterolu przyczynia się do utrzymania optymalnej kondycji mięśnia sercowego, naczyń krwionośnych oraz żył.

Produkt ProCardiol® nie zawiera konserwantów oraz produktów genetycznie modyfikowanych.

Skład produktu:

Ekstrakt z owoców głogu wzmacnia pracę serca, reguluje ciśnienie krwi oraz krążenie. Zwiększa dopływ utlenionej krwi do mięśnia sercowego, tym samym zwiększając siłę skurczów serca i sprawiając, że pracuje ono wydajniej. Polecany jest w trakcie rekonwalescencji po przebytym zawale, a także osobom, których mięsień sercowy jest nadwyrężony z powodu silnego stresu bądź chorób.

Ekstrakt z owoców aronii to najzdrowszy owoc jagodowy. Wzmacnia, uelastycznia oraz uszczelnia ściany naczyń krwionośnych, regulując ich przepuszczalność. Ogranicza utlenianie lipidów, zapobiegając odkładaniu się cholesterolu w ściankach tętnic. Będąc bogatym źródłem witamin, składników mineralnych i mikroelementów wykazuje działanie odżywcze i antytoksyczne.

Ekstrakt z kwiatów hibiskusa to doskonałe źródło antocyjanów, flawonoidów oraz kwasów organicznych. Jako bogate źródło nienasyconych kwasów tłuszczowych zapewnia prawidłowy poziom cholesterolu i chroni wątrobę. Zawarte w nim polifenole neutralizują wolne rodniki. W naturalny sposób pomaga utrzymać ciśnienie krwi na odpowiednim poziomie.

ProCardiol® wspomaga wydolność serca oraz reguluje ciśnienie tętnicze krwi. Poprawia ukrwienie mięśnia sercowego i przyspiesza rekonwalescencję po przebytych chorobach układu krążenia. Wzmacnia żyły oraz naczynka krwionośnie będąc doskonałą metodą profilaktyki dla osób chcących uchronić się przed podobnymi problemami.

Ekstrakt ze skórki czerwonego winogrona zawiera znaczną ilość flawonoidów, naturalnych przeciwutleniaczy, które chronią przed chorobami serca. Podwyższając poziom "dobrego" cholesterolu (HDL) oraz hamując utlenianie "złego" (LDL) zapobiega powstawaniu zmian miażdżycowych. Regulując metabolizm lipidów zmniejsza ryzyko wystąpienia problemów związanych z układem krążenia.

Ekstrakt z ziela serdecznika stosowany jest przy łagodzeniu dolegliwości sercowych, przede wszystkim tych, o podłożu emocjonalnym. Delikatnie obniża ciśnienie tętnicze krwi, zwiększając wydolność mięśnia sercowego. Jest doskonałym źródłem fenylopropanoidów, które działają ochronnie na serce oraz układ krwionośny, a także flawonoidów wzmacniających ściany naczyń krwionośnych.

Ekstrakt z tarczycy bajkalskiej zawarte w niej biologicznie aktywne związki o działaniu antyoksydacyjnym skutecznie usuwają metale ciężki z organizmu.

Ekstrakt z owoców granatu jest bogaty w witaminy z grupy B oraz A, E i C oraz kwas linolowy pozwalający utrzymać układ krążenia w optymalnym stanie. Uznawany jest za najsilniejszy znany przeciwutleniacz - wykazuje nawet trzykrotnie lepsze działanie antyoksydacyjne niż słynąca z tego zielona herbata czy czerwone wino.

Zastosowanie:

DuoLife Medical Formula ProCardiol® to połączenie właściwości najbardziej wartościowych składników, które nie od dziś znajdują swoje miejsce w profilaktyce i zaleceniach terapeutycznych dla osób zagrożonych schorzeniami układu sercowo-naczyniowego, jak i tymi, które już borykają się z przewlekłymi problemami. Zastosowane substancje ponadto wspomagają codzienne funkcjonowanie serca.

DuoLife Medical Formula ProCardiol® zawiera biologicznie aktywne związki oraz ekstrakty z roślin, które w znaczącym stopniu wpływają na kondycję całego układu krążenia. Jednocześnie przyspieszają rekonwalescencję po przebytych schorzeniach układu krążenia.

ZALECANE PRZYJMOWANIE:

  • 1-2 kapsułki dziennie. Nie przekraczać zalecanej maksymalnej porcji dziennej 

Pozostałe informacje:

PRZECHOWYWANIE: Przechowywać w temperaturze pokojowej, w sposób niedostępny dla małych dzieci.  Data minimalnej trwałości i numer partii produkcyjnej znajduje się wewnątrz opakowania, na etykiecie produktu.

PRZECIWSKAZANIA: Nadwrażliwość na którykolwiek ze składników produktu. Preparatu nie należy stosować w okresie ciąży i karmienia piersią.

OSTRZEŻENIA: Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.

JEŚLI CHCESZ SUPLEMENTOWAĆ SIĘ BEZPŁATNIE PRODUKTAMI DUOLIFE:

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI TELEFONICZNIE LUB MAILOWO

Opinia

Brak recenzji użytkowników.

Write a review

ProCardiol DuoLife

ProCardiol DuoLife