Promocje

Najczęściej kupowane

Sposoby płatności:

Typ Opis
PayU

Płatność szybkim przelewem za pomocą systemu PayU.

Przelew tradycyjny

Płatność przelewem bankowym w oddziale, na poczcie lub przez internet.

Gotówka

Gotówka przy odbiorze osobistym

Formy dostawy:

Typ Cena Opis
Paczka pocztowa
(Pocztex Kurier48)
12,00 Wysyłka usługą Pocztex Kurier48 Poczty Polskiej z płatnością z góry (przed wysłaniem). Paczka zostanie nadana najpóźniej następnego dnia po otrzymaniu wpłaty. Wysyłka przeważnie dociera następnego dnia po wysłaniu, zdarza się jednak opóźnienie do 2 dni. W przypadku nieodebrania paczki, doręczone zostanie awizo a paczka zostanie przesłana do najbliższej poczty.
Paczka pocztowa (Pocztex Kurier48) za pobraniem 15,00 Wysyłka usługą Pocztex Kurier48 Poczty Polskiej z płatnością przy odbiorze (za pobraniem). Paczka zostanie wysłana najpóźniej następnego dnia po otrzymaniu zamówienia. Wysyłka przeważnie dociera następnego dnia po wysłaniu, zdarza się jednak opóźnienie do 2 dni. W przypadku nieodebrania paczki, doręczone zostanie awizo a paczka zostanie przesłana do najbliższej poczty.
Paczka pocztowa
(Odbiór w punkcie)
9,00 Wysyłka do wskazanej placówki Poczty Polskiej. Paczka zostanie wysłana najpóźniej następnego dnia po otrzymaniu wpłaty. Czas dostarczenia paczki przez PP to 2-3 dni robocze.
Odbiór osobisty 0,00 Zamówione produkty możesz odebrać w naszym punkcie odbioru osobistego: ul. Legionów 243, 43-502 Czechowice Dziedzice

Darmowa dostawa

Pocztex Kurier48

0,00 Darmowa dostawa przy zakupie powyżej 250 zł, za pośrednictwem Pocztex Kurier48 - do 30kg

Najważniejsze informacje dotyczące wysyłki Twojego zamówienia:

1. Nie zarabiamy na przesyłkach. Koszty dostawy to koszty jakie musimy zapłacić przewoźnikowi. Brak ukrytych opłat (zawyżone ceny wysyłki). 

2. Dokładamy wszelkich starań aby Państwa zamówienie zostało wysłane w ciągu 24 godzin od chwili złożenia zamówienia.

3. W większości wysyłek paczki są dostarczane w ciągu 24h od chwili nadania.

4. Gdy Twoja paczka zostanie przekazana przewoźnikowi, zostaniesz o tym poinformowany wiadomością e-mail.

5. Jeśli Twoja paczka nie dotrze do Ciebie w ciągu 48 godzin od nadania - proszę - poinformuj nas o tym, abyśmy mogli jak najszybciej zlokalizować paczkę i wyjaśnić sytuację.

6. Naszym najwyższym priorytetem jest jakość oferowanych przez nas produktów, następnym jest to aby Twoje zamówienie dotarło do Ciebie w jak najkrótszym czasie.

7. Pamiętaj - jesteśmy dla Ciebie codziennie pod telefonem +48 609 822 639.