Ostatnio przeglądane

Najczęściej kupowane

DUOLIFE CHLOROFIL W PŁYNIE 750ML

Nowy produkt

97,00 zł brutto

Opis

Pojemność 750ml

Więcej informacji

Witamy serdecznie w Naszym sklepie Minerały-Ziemi

Chcemy zaoferować Państwu:

CHLOROFIL DuoLife 750ml w płynie

Dane:

Postać: płyn

Składniki: Woda oczyszczona, Chlorofilina, Jęczmień ekstrakt, Lucerna ekstrakt, Olejek miętowy, Chlorella ekstrakt, Gliceryna roślinna - stabilizator

Producent/dystrybutor: DuoLife S.A.

Ogólne informacje:

Chlorofil firmy DuoLife o pojemności 750ml w płynie polecany jest szczególnie osobom, które chcą jak najdłużej utrzymać swój organizm w optymalnym stanie. Dzięki bogatemu składowi może być doskonałym źródłem energii a także może pozytywnie wpływać na procesy wspomagające oczyszczanie.

Innowacyjne połączenie biologicznie czynnych, naturalnych składników zawartych w DuoLife Chlorofil, nie zawierających żadnych konserwantów oraz stabilizatorów smaku, gwarantuje najwyższą jakość produktu i zwiększoną przyswajalność.

Skład Chlorofil DuoLife:

Olejek miętowy jest doskonale znany jako doskonały środek antyseptyczny.  

Jęczmień jest doskonałym źródłem rozpuszczalnego błonnika pokarmowego. Ma także właściwości przeciwutleniające.

Lucerna zawiera w sobie bardzo duże ilości białka. Dzięki temu doskonale wzmacnia organizm i przyspiesza jego regenerację, a także w naturalny sposób go oczyszcza. Jest niezastąpiona dla osób pragnących przyspieszyć proces regeneracji.

Chlorella jest najbogatszym znanym obecnie źródłem chlorofilu. Dzięki temu, że jest wyjątkowo bogata w aminokwasy, witaminy i minerały, których koncentracja jest znacznie wyższa niż u roślin lądowych, należy do grupy „superfoods”. 

Chlorofilina posiada silne właściwości alkalizujące układ trawienny, wspomaga system odpornościowy, optymalizuje i utrzymuje dobry stan zdrowia.

Zastosowanie:

DuoLife Chlorofil to produkt przeznaczony dla osób, które pragną zapewnić sobie energię na cały dzień zmagań z obowiązkami zawodowymi i domowymi. Nie bez powodu mówimy o „płynnej energii”, która daje szansę na utrzymanie organizmu przez długi czas w równowadze.

W produkcie zagościły chlorofiliny, czyli najsilniejsze z dotąd poznanych antyoksydantów. DuoLife Chlorofil cechuje innowacyjne połączenie biologicznie czynnych, naturalnych składników, z wykorzystaniem zjawiska synergii. Produkt ponadto jest wolny od konserwantów, dodatków smakowych i zapachowych, dzięki czemu zachowuje najwyższą jakość, a skrzętnie skomponowany skład wpływa na przyswajalność substancji odżywczych, kształtującą się na wysokim poziomie.

ZALECANE PRZYJMOWANIE:

  • 10 ml dwa razy dziennie przed posiłkiem.
  • Przed użyciem każdorazowo wstrząsnąć
  • Całość butelki starcza na miesiąc użytkowania!

Pozostałe informacje:

Najlepiej spożyć przed końcem: data na boku opakowania. Nie należy stosować po upływie terminu ważności podanego na opakowaniu.

PRZECHOWYWANIE: Preparat przechowywać w temperaturze pokojowej w sposób niedostępny dla małych dzieci. Po otwarciu przechowywać w lodówce i spożyć do 30 dni. Chronić przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych.

OSTRZEŻENIA: nadwrażliwość na którykolwiek ze składników. Nie stosować u kobiet w ciąży oraz w okresie karmienia piersią. Preparat nie może być stosowany jako substytut ( zamiennik) zróżnicowanej diety. Zrównoważony sposób odżywiania i zdrowy tryb życia są istotne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu.

Ze względu na fakt, iż suplement diety DuoLife jest produktem naturalnym, smak i konsystencja poszczególnych jego partii mogą się różnić, w zależności od pory roku oraz surowców, które zostały użyte do produkcji. Ewentualny osad tworzą naturalne składniki i jest to proces typowy dla takich produktów. Aby zniwelować osad należy wstrząsnąć przed spożyciem. Dzieciom do lat 4 zaleca się podawać po konsultacji z pediatrą.

JEŚLI CHCESZ SUPLEMENTOWAĆ SIĘ BEZPŁATNIE PRODUKTAMI DUOLIFE:

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI TELEFONICZNIE LUB MAILOWO

Opinia

Brak recenzji użytkowników.

Write a review

DUOLIFE CHLOROFIL W PŁYNIE 750ML

DUOLIFE CHLOROFIL W PŁYNIE 750ML

Summary

  • Product Name:DUOLIFE CHLOROFIL W PŁYNIE 750ML
  • Price: 97,00
  • Product Width: 0.00 cm
  • Product Height: 0.00 cm
  • Product Depth: 0.00 cm
  • Product Weight: 0.90 kg
  • Description:
Path: > > DUOLIFE CHLOROFIL W PŁYNIE 750ML